ANKET FORMU

          Bu anket Kırıkkale Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesi, öğretim üyesi Doç. Dr. Sevgi YURT ÖNCEL tarafından yönetilmekte olan 'Kırıkkale İlinde Sigara Bağımlılığı ve Sigara ile İlişkili Psikiyatrik Hastalıkların İkiz Modelleri Yardımı İle İncelenmesi' konulu BAP araştırma projesi için tasarlanmıştır. Anketin amacı ikiz verilerini kullanarak sigara içen kişilerde bu madde bağımlılığının sosyal yaşantı, eğitim-öğrenim ve sağlık üzerine etkilerinin araştırılmasıdır.
          Araştırma bilimsel bir nitelik taşıdığından anket formu üzerindeki kişi ve aile bilgileriniz gizli tutulacaktır. Sorulara objektif ve samimi cevaplar vereceğinize inanıyoruz. Katkılarınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Öncelikle bu sayfaya üye olup şifre aldıktan sonra anket formuna ulaşabilirsiniz. Lütfen soruları tam olarak okuduktan sonra kendinize en uygun olan cevabı işaretleyiniz.

         1- Eğer misafir kullanıcı iseniz "Kaydolmak İstiyorum" Butonu yardımı ile kullancı kaydı sayfasına girip kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra Admin tarafından e-mail adresinize kullanıcı adı ve parolanız gönderilecektir.

 

2- Eğer zaten bir kullanıcı adı ve parolaya sahipseniz YeniAnket butonu ile anketinizi doldurabilirsiniz.